„Zasmakuj w bibliotece” – Tydzień Bibliotek 2020 z IBUKIEM Librą

„Zasmakuj w bibliotece” – Tydzień Bibliotek 2020 z IBUKIEM Librą
Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy!
W czasie trwającego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek nie możemy Was gościć w Bibliotece Pedagogicznej CEN w Suwałkach. Polecamy czytelnię on-line IBUK Libra, a w niej e-książki zakupione przez naszą bibliotekę.

Wydawnictwo Naukowe PWN opublikowało darmowy przewodnik pt. IBUK Libra. E-czytelnia krok po kroku. Jest to aktualna i przejrzysta instrukcja pokazująca wszystkie funkcje, które oferuje pierwsza w Polsce czytelnia e-booków. Dodatkowo na facebook’u pokazuje, w jaki sposób zacząć przygodę z tą platformą.

Instrukcja prezentuje krok po kroku, w jaki sposób można znaleźć interesujący e-book, jak dodać go do indywidualnej półki myIBUK, gdzie znajdują się dodatkowe publikacje, takie jak „Książka miesiąca” czy tak zwane darmowe książki oraz jak używać zaawansowanych narzędzi pracy z tekstem, w tym: cytowania, robienia notatek, korzystania ze słownika pojęć, czy tworzenia projektów pod pracę dyplomową lub artykuł naukowy.

Przewodnik można pobrać TUTAJ

Aby uzyskać dostęp do zasobów IBUKA Libry, niezbędne jest posiadanie konta bibliotecznego, dlatego prosimy skontaktować się z nami biblioteka@cen.suwalki.pl lub telefonicznie 87 562 78 58, 87 567 03 28,

Zapraszamy do wspólnego świętowania!