Jak trafić do CEN-u?

CEN w Suwałkach mieści się przy ulicy Mikołaja Reja 67B, ale dojechać trzeba albo od ulicy Bulwarowej i Szpitalnej, albo jadąc już ulicą Mikołaja Reja, mniej więcej w jej połowie, należy skręcić w lewo za sklepem Biedronka, w kierunku szpitala, następnie minąć budynek szpitala, jego parking i skręcić w prawo tuż za parkingiem. Potem ostrożnie jeszcze 200 metrów prosto i jeszcze 100 metrów w lewo. Jesteś u celu!

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach?

Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Nauczyciele mają ten komfort, że bezpłatnie lub za niewielkie pieniądze mogą korzystać ze szkoleń i konsultacji przygotowanych edukatorów. Przedsiębiorcy czy urzędnicy mogą o tym tylko pomarzyć.

Jak zapisać się na wybraną formę doskonalenia?

Wystarczy otworzyć kartę tytułową wybranej formy doskonalenia i użyć przycisku "Zapisz mnie na tę formę", otworzy się formularz zgłoszenia, który należy wypełnić. Następnie otrzymasz e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Potem pozostaje dokonać wpłaty na wskazane konto (o ile szkolenie jest płatne), otrzymać zaproszenie od kierownika formy i można w ustalonym terminie przyjeżdżać do CEN-u.

CEN na mapie

photo

Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach

Czytaj więcej

NAPISZ DO NAS

Wypełniając formularz kontaktowy łatwo prześlesz informacje na nasz adres e-mail: cen@cen.suwalki.pl WSZYSTKIE POLA FORMULARZA SĄ OBOWIĄZKOWE. Pamiętaj, że na szkolenia zapiszesz się używając przycisku "Zapisz mnie na tę formę", dostępnego na karcie każdej formy doskonalenia. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy jest chwilowo niedostępny.

Prosimy o korzystanie z kontaktu mailowego lub telefonicznego.

wyznacz trasę dojazdową do CEN