Jak trafić do CEN-u?

CEN w Suwałkach mieści się przy ulicy Mikołaja Reja 67B, ale dojechać trzeba albo od ulicy Bulwarowej i Szpitalnej, albo jadąc już ulicą Mikołaja Reja, mniej więcej w jej połowie, należy skręcić w lewo za sklepem Biedronka, w kierunku szpitala, następnie minąć budynek szpitala, jego parking i skręcić w prawo tuż za parkingiem. Potem ostrożnie jeszcze 200 metrów prosto i jeszcze 100 metrów w lewo. Jesteś u celu!

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach?

Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Nauczyciele mają ten komfort, że bezpłatnie lub za niewielkie pieniądze mogą korzystać ze szkoleń i konsultacji przygotowanych edukatorów. Przedsiębiorcy czy urzędnicy mogą o tym tylko pomarzyć.

Jak zapisać się na wybraną formę doskonalenia?

Wystarczy otworzyć kartę tytułową wybranej formy doskonalenia i użyć przycisku "Zapisz mnie na tę formę", otworzy się formularz zgłoszenia, który należy wypełnić. Następnie otrzymasz e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Potem pozostaje dokonać wpłaty na wskazane konto (o ile szkolenie jest płatne), otrzymać zaproszenie od kierownika formy i można w ustalonym terminie przyjeżdżać do CEN-u.

CEN na mapie

photo

Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach

Czytaj więcej

Napisz do nas

Wypełniając formularz kontaktowy łatwo prześlesz informacje na nasz adres e-mail: cen@cen.suwalki.pl WSZYSTKIE POLA FORMULARZA SĄ OBOWIĄZKOWE. Pamiętaj, że na szkolenia zapiszesz się używając przycisku "Zapisz mnie na tę formę", dostępnego na karcie każdej formy doskonalenia. Zapraszamy!

wyznacz trasę dojazdową do CEN