Uczniowie ze spektrum autyzmu w szkole ogólnodostępnej

Uczniowie ze spektrum autyzmu w szkole ogólnodostępnej
Szanowni Państwo,
zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie w ramach sieci “Uczniowie ze spektrum autyzmu w szkole ogólnodostępnej”, które odbędzie się 31 stycznia 2022 r. Początek o godz. 15.30. w Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej “Bajka” w Suwałkach, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5.
Zajęcia poświęcone będą integracji sensorycznej.

Formularz zgłoszenia

Poniżej informacje o osobach prowadzących.

Karolina Miller – wicedyrektor Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka” w Suwałkach, pedagog i oligofrenopedagog z wykształcenia certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej z 10-letnim stażem pracy terapeutycznej, terapeuta i diagnosta Metody MNRI (Neurosensomotoryczna integracja odruchów) według dr. Swietlany Masgutowej.
Do swojej pracy podchodzę z pasją i wielkim zaangażowaniem, uwielbiam się rozwijać, poznawać nowe metody pracy. Fascynuję się pracą z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu, którą zajmuję się od 10 lat. Na co dzień żona, mama dwóch nastolatków, instruktor harcerski ZHP, pasjonatka koni i puzzli.
Zyta Trzasko – terapeuta integracji sensorycznej, metody Voyty, fizjoterapeuta (nr.33207) z 16-letnim stażem pracy fizjoterapeutycznej, oligofrenopedagog, terapia czaszkowo-krzyżowa w trakcie realizacji (5 z 7 modułów).
Pasjonuje mnie praca z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi, zaburzeniami neurologicznymi oraz genetycznymi. Lubię podejmować nowe wyzwania, stale się rozwijam i poszerzam warsztat metodyczny w obszarach neurofizjologii i psychologii rozwojowej dzieci.
Z „Bajką” jestem związana od 5 lat.