Konferencja warsztatowa “Edukacja Medialna z eTwinning”

Konferencja warsztatowa “Edukacja Medialna z eTwinning”
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowe Biuro eTwinning zaprasza nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa podlaskiego na bezpłatną regionalną konferencję warsztatową
pt. “Edukacja Medialna z eTwinning”
pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się ze sposobami na przygotowanie uczniów do świadomego, krytycznego i wartościującego odbioru mediów oraz poznają bezpłatne narzędzia TIK do tworzenia wszelkiego rodzaju komunikatów (przekazów) medialnych online. Zapoznają się również ze sposobami na przygotowanie uczniów do sprawnego posługiwania się mediami jako narzędziami pracy intelektualnej. Uczestnicy konferencji zostaną również wprowadzeni w bezpłatne narzędzia programu eTwinning i realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych w formule online. zapoznają się z ofertą szkoleniową europejskiego programu eTwinning.

Konferencja obędzie się 21 września 2021 r. w godzinach 15:00 – 18:15 w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach, ul. Mikołaja Reja 67B, 16-400 Suwałki
Termin rejestracji na konferencję upływa 19 września 2021 r. Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest POSIADANIE KONTA na platformie eTwinning.

Nauczyciel nie posiadający konta może je bezpłatnie założyć (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji wstępnej).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

ZGŁOSZENIA NA KONFERENCJĘ:  https://konf-podlaskie.webankieta.pl/

STRONA KONFERENCJI: https://sway.office.com/gR50mfUh4E2qHTcp?ref=Link