Szkolenie stacjonarne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie

Szkolenie stacjonarne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie
28 czerwca 2021 r. odbyło się pierwsze szkolenie stacjonarne pn. Wspieranie nauczycieli w prowadzeniu edukacji zdalnej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie w ramach grantu Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość.
Bardzo miła już trochę wakacyjna atmosfera, ale również duże zainteresowanie i skupienie na pracy. Podobały się wszystkie aktywności warsztatowe: karty Dixit, drzewo pasji, mapy myśli na temat współpracy z rodzicami i możliwość ich zastosowania w pracy szkoły. Szczególnie podobało się łączenie możliwości technologii (Mentimeter, Wordwall) z metodami aktywnymi. Podróżna walizka – zwizualizowany element ewaluacji – zgromadziła wiele pozytywnych opinii i informacji zwrotnych.
Zajęcia prowadziły konsultantki Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach – Justyna Bober i Dorota Koncewicz.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Projekt Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość dofinansowany z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.