Szkolenie w obszarze wychowania w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku

Szkolenie w obszarze wychowania w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku
W poniedziałek, 28 czerwca, nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku uczestniczyli w pierwszym szkoleniu stacjonarnym Wspieranie nauczycieli w prowadzeniu edukacji zdalnej realizowanym w ramach grantu Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość.
Na spotkaniu atmosfera była równie gorąca, jak za oknem. Wszyscy aktywnie i z zaangażowaniem doskonalili swoją wiedzę i umiejętności w obszarze wychowania. Były ciekawe dyskusje, pomysły na prowadzenie zajęć i angażujące aktywności. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Zajęcia prowadziły Małgorzata Pol i Teresa Zaforymska – nauczyciele doradcy metodyczni Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Projekt Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość dofinansowany z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.