Szkolenie grantowe w obszarze oceniania w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie

Szkolenie grantowe w obszarze oceniania w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie
Wakacje jeszcze trwają, ale nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie 24 sierpnia 2021 r. wzięli udział w szkoleniu stacjonarnym Wspieranie nauczycieli w prowadzeniu edukacji zdalnej w ramach naszego grantu.
Dzisiejsze zajęcia poświęcone były ocenianiu, monitorowaniu osiągnięć edukacyjnych ucznia oraz poznaniu możliwości wykorzystania i tworzenia zasobów na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej. Uczestnicy od początku zajęć byli bardzo aktywni i zaangażowani. Zaproponowane ćwiczenia spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem, a pytania paradoksalne dotyczące oceniania bardzo zaktywizowały grupę. Z dużym zainteresowaniem nauczyciele zapoznawali się z możliwością wykorzystania ZPE. Dziękujemy za stworzenie bardzo przyjaznej, sprzyjającej współpracy atmosfery.
Zajęcia prowadziły konsultantki Centrum – Dorota Koncewicz i Joanna Stabińska.

 

Projekt Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość dofinansowany z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.