Uwaga! Biblioteka Pedagogiczna CEN w Suwałkach wznowiła wypożyczenia książek dla Czytelników

Uwaga! Biblioteka Pedagogiczna CEN w Suwałkach wznowiła wypożyczenia książek dla Czytelników

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 18 maja 2020 r. Biblioteka Pedagogiczna CEN w Suwałkach wznowiła wypożyczenia książek dla Czytelników, które będą odbywać się od poniedziałku do piątku, w godzinach 900 – 1600, w soboty w godzinach 830 – 1430.

Wypożyczenia odbywają się według Zasad funkcjonowania Biblioteki Pedagogicznej w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach w czasie epidemii oraz Zasad dla czytelników obowiązujących w czasie epidemii, ustalonych w CEN w Suwałkach.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami korzystania z Biblioteki Pedagogicznej CEN w Suwałkach.

Zasady dla Czytelników:
  • wypożyczenia i zwroty książek – od poniedziałku do piątku – w godzinach 9.00-16.00; w soboty – w godzinach 8.30-14.30;
  • czytelnik może jedynie wypożyczyć zbiory na zewnątrz;
  • w bibliotece czytelnik nie ma możliwości korzystania z komputerów, kserokopiarki, skanera, drukarki;
  • prosimy czytelników o rezerwację oraz zamawianie książek poprzez katalog OPAC WWW, telefonicznie lub przesłanie wykazu wraz z ich sygnaturami na adres biblioteka@cen.suwalki.pl.
  • prosimy czytelników o samodzielne przedłużanie terminu zwrotu książek za pośrednictwem internetowego konta czytelnika lub telefonicznie;
  • zachęcamy czytelników do korzystania z dostępnych zasobów on-line (IBUK Libra, Polona, Academica) na własnych komputerach i urządzeniach mobilnych.