PODLASKA WIECZORYNKA EDUKACYJNA – edycja VIII. Nauczycielu, wrzuć na luz!

PODLASKA WIECZORYNKA EDUKACYJNA – edycja VIII. Nauczycielu, wrzuć na luz!
Zapraszamy na VIII Podlaską Wieczorynkę Edukacyjną, w czasie której już w wakacyjnym nastroju znajdą się rozmowy o książkach i aktywnym wypoczynku na Podlasiu. W tej edycji zaproszono do udziału pisarki i pisarzy z Podlasia, a także publikujących nauczycieli. 

Podczas spotkania wystąpi Katarzyna Droga, pisarka i dziennikarka, urodzona i mieszkająca na Podlasiu, Renata Kosin – pochodząca z Podlasia autorka powieści obyczajowych. Magdalena Wołowska-Rusińska – muzealnik, kierownik Muzeum Konopnickiej w Suwałkach, autorka i redaktorka publikacji o Marii Konopnickiej. Do rozmowy zaproszono Tomasza Samojlika, pracownika Instytutu Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży, autora komiksów i książek, Artura Urbanowicza, autora opowieści rozgrywających się w Suwałkach i okolicach, Piotra Malczewskiego, fotografa, podróżnika, autora albumów fotograficznych i książek, mieszkańca Budy Ruskiej oraz Wojciecha Koronkiewicza, mieszkańca Białegostoku, autora książek “Podlasie zdrowo zakręcone. Podróż po krainie niezwykłych ludzi i zapomnianych smaków” i “Z Matką Boską na rowerze. Podróż do cudownych obrazów, ikon i świętych źródeł Podlasia”. Gościem specjalnym będzie też Przemysław Staroń, psycholog, wykładowca, trener i edukator, autor książek “Szkoła bohaterek i bohaterów”.

Wydarzenie rozpocznie się na platformie ZOOM (dla 100 osób, które zgłoszą się przez formularz) 24 czerwca 2022 roku o godz.18.00.
Link do zapisów: http://bit.ly/wieczorynka8

 

Pozostali chętni będą mogli oglądać Wieczorynkę bezpośrednio na You Tube na kanale Podlaskiego Klubu Kreatywnych Nauczycieli, gdzie dostępne są też poprzednie edycje. https://www.youtube.com/channel/UCJXzGwCuPNdiLd04gtyaYXg

Dostęp do wszystkich linków będzie na dedykowanym Wieczorynkom Wakelecie: https://wakelet.com/@Podlaskie_Wieczorynki_Edukacyjne3673

Organizatorkami spotkania są ambasadorki Wiosny Edukacji i członkinie Podlaskiego Klubu Kreatywnych Nauczycieli: Justyna Bober, Katarzyna Polak, Ewa Ziejewska oraz Edyta Ejsmont – polonistki z Suwałk, Białegostoku i Łomży.