Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach informuje, że rozpoczęło realizację wdrażanego centralnie projektu dla młodzieży pn. "Obudź swój potencjał - EFS", który został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Oś I, Priorytetu Inwestycyjnego 8.II, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), Działanie 1.3, Poddziałanie 1.3.2.

Więcej…

Doceniając znaczenie informatyki i technologii informacyjnej w rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego XXI w., Zarząd Oddziału Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego ustanowił Nagrodę Edukacyjną.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że termin nadsyłania prac konkursowych został przedłużony do 29 kwietnia 2016 r. Zapraszamy do udziału!

Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach informuje, że trwa już konkurs „Nowatorska lekcja z WBTExpress”. Konkurs organizuje Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku we współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach, Ośrodkiem Doskonalenia w Łomży oraz Biblioteką Pedagogiczną w Łomży.

Więcej…

W ramach corocznego cyklu spotkań Poznajemy regionalnych twórców kultury 7 kwietnia 2016 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Suwałkach odbyło się spotkanie autorskie z Anną Kropiewnicką.

Więcej…

Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach zaprasza szkoły, nauczycieli i uczniów do udziału w przedsięwzięciu organizowanym pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podlaskiego „Podlaskie w Edukacji”. Celem inicjatywy jest zebranie informacji od dyrektorów, nauczycieli i uczniów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych województwa podlaskiego na temat ciekawych  miejsc edukacji bezpośredniej w najbliższym otoczeniu – poza szkołą, w których można realizować zagadnienia związane z podstawą programową. Nasze działanie ukierunkowane jest na promocję dobrych praktyk oraz promocję województwa podlaskiego.

Więcej…

Więcej artykułów…

Wydarzenia w CEN

Kwietnia 2016 Maja 2016 Czerwca 2016
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31


 

_______________ _______________

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Aby uzyskac wiecej informacji kliknij.

EU Cookie Directive Module Information