Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zapraszamy na warsztaty, pt:

Więcej…

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Ośrodek Rozwoju Edukacji dnia 24─26 czerwca 2014 roku zorganizowali forum placówek doskonalenia nauczycieli, które odbyło się w Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej.

Więcej…

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. W soboty nieczynna. Serdecznie zapraszamy!

Celem warsztatów  Uczymy się przez całe życie:  „Odczytać miejsce” – przestrzenne funkcje języka i „czytanie miejsc”,  w których miałam przyjemność uczestniczyć, było przyjrzenie się, na ile czytelne może być określone miejsce bez wykorzystania opisu w jakimkolwiek języku. Sprawdzenie na ile ludzie pochodzący z różnych kultur i krajów są w stanie prawidłowo zinterpretować to, co widzą, nie odwołując się do języka pisanego.

Więcej…

Biblioteka zaprasza na wakacyjne spotkanie z ciekawą książką i Internetem.

Więcej…

Informacja dla uczestników projektu GRUNDTVIG LIFELONG LEARNERS 2014

GRUNDTVIG WARSZTATY 2014 LIFELONG LEARNERs

Termin realizacji: 14–22 czerwca 2014

Warsztaty Grundtvig’a: Uczymy się przez całe życie. „Odczytać miejsce” – przestrzenne funkcje języka i „czytanie miejsc”

Więcej…

W związku z ogromnym zainteresowaniem projektem i brakiem miejsc w pierwszej edycji, zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Akademia Metodyka PASE to cykl 6-ciu dwudniowych warsztatów, rozwijających umiejętności niezbędne w pracy metodyka w szkole językowej.

Więcej…

Szanowni Państwo, zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne kursu kwalifikacyjnego pedagogicznego dla czynnych zawodowo nauczycieli, które odbędzie się w dniu 6 czerwca 2014 r. o godzinie 14:30. Osoby, które jeszcze chciałyby dołączyć do grupy, proszone są o wysłanie zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy!

Więcej…

Szkolenia w łącznym wymiarze 48 h zajęć odbywać się będą w 3 dwudniowych sesjach (6 spotkań 8-o godzinnych). Uzupełnieniem kursu są indywidualne sesje coaching’owe z osobistym trenerem motywacyjnym.

Więcej…

Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Kaletniku wzięła udział w ogólnopolskim konkursie Porcja Pozytywnej Energii w kategorii „Komiks”. Uczniowie walczyli z konkurentami z całej Polski. Nagroda w tabletów została wręczona zwycięzcom w dniu 28 maja.

Więcej…

Helsińska Fundacja Praw Człowieka we współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach zapraszają zainteresowanych nauczycieli i pedagogów szkolnych dnia 24 czerwca 2014 r. na Warsztat antydyskryminacyjny - Uczmy tolerancji.

Więcej…

Szanowni Państwo, Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej organizuje konferencje dotyczące regulacji prawnych towarzyszących wprowadzaniu podręcznika dla klasy pierwszej szkoły podstawowej oraz zmian w podstawie programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Więcej…

Projekt „Coaching w zarządzaniu oświatą” powstał z myślą o potrzebach wdrożenia nowoczesnych metodach zarządzania placówkami oświatowymi. Zakłada szkolenia coachingowe skierowane do kadr kierowniczych placówek oświatowych a także nauczycieli, którym zostały powierzone zadania związane z kierowaniem placówkami oświatowymi, liderom Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli oraz liderom zadaniowym w szkołach.

Więcej…

Harmonogram sesji coachingowych. Szkolenie dla pracowników oświatowych „Coaching jako narzędzie pomocy psychologiczno-pedagogicznej” Grupa PPP-XI w Suwałkach

Więcej…

Oxford University Press oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach zapraszają na Professional Development Day 15 maja 2014 roku na Wykłady dla nauczycieli szkół podstawowych - klas I-III.

Więcej…

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele informatyki, Nauczyciele zainteresowani wykorzystaniem narzędzi TIK w dydaktyce Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku zaprasza 13 maja 2014 r. na konferencję „CHMURA ODWRACA SZKOŁĘ”.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Pedagogiczna CEN w Suwałkach w dniu 2 maja 2014 r. będzie nieczynna.

Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach zaprasza do zgłaszania się na kursy kwalifikacyjne. W związku z dużym zainteresowaniem utworzyły się grupy uczestników na trzech kursach: z zakresu terapii pedagogicznej, z zakresu surdopedagogiki oraz pedagogicznym dla czynnych zawodowo nauczycieli.

Więcej…

Szanowni Państwo, zapraszamy na Konferencję Metodyczną Nauczycieli Wychowania Fizycznego, która odbędzie się 6 – 7 czerwca 2014 w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie. Hasło konferencji: "Ćwiczyć każdy może".

Więcej…

W okresie wiosennej przerwy świątecznej Biblioteka Pedagogiczna w Suwałkach zaprasza: w dniach 17-22 kwietnia 2014 r. w godz. 9.00-15.00. W Wielką Sobotę - 19 kwietnia 2014 r. - biblioteka nieczynna.

Serdecznie zapraszamy dnia 29 kwietnia 2014 r. na konferencję „Krasnogrudzki Miłosz – historia poezją pisana”  – współczesna interdyscyplinarna szkoła we współpracy z Fundacją Pogranicze w Krasnogrudzie.

Więcej…

Dnia 3.04.2014 r. nauczyciele wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w warsztatach "Świąteczne inspiracje plastyczne, muzyczne i ruchowe". Niektóre efekty zajęć można obejrzeć poniżej w galerii.

Więcej…

W ramach wspierania rozwoju dziecka młodszego dnia 2.04.2014 r. odbyły się warsztaty "Zabawy i eksperymenty badawcze", niektóre efekty zajęć można obejrzeć poniżej w galerii.

Więcej…

Zapraszamy nauczycieli języków obcych uczących w klasach integracyjnych do Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach w dniu 17 kwietnia 2014 roku o godzinie 15.00 na warsztaty Języki obce w szkole integracyjnej. Wisząca w powietrzu konieczność – zaangażowanie ucznia w proces nauczania-uczenia się. Będzie ciekawie, kreatywnie, efektywnie i z pasją.

Więcej…

Serdecznie zapraszamy 8 kwietnia na spotkanie „Opowieść o naszych sąsiadach” - współczesna wielokulturowa szkoła we współpracy z Fundacją Pogranicze w Krasnogrudzie.

Więcej…

Więcej artykułów…

Wydarzenia w CEN

Lipca 2014 Sierpnia 2014 Września 2014
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najbliższe szkolenia

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 103 gości 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Aby uzyskac wiecej informacji kliknij.

EU Cookie Directive Module Information